پذیرش در مرکز رشد

دوست گرامی سلام؛

چنانچه علاقه‌مند به عضویت در مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت جهاد دانشگاهی و استفاده از خدمات آن هستید لطفاً فرایند پذیرش را به شرح ذیل دنبال نمایید:

  1. ثبت نام:

   جهت آشنایی بیشتر با مرکز رشد و نحوه تکمیل فرم پذیرش، هر ماه جلسه‌ای توجیهی رایگان برای علاقه‌مندان به عضویت در مرکز رشد برگزار می‌شود. برای ثبت‌نام در جلسه لطفاً فرم انتهای همین صفحه را تکمیل بفرمایید.

  1. جلسه توجیهی:

   نزدیک‌ترین زمان برگزاری جلسه به کسانی که فرم ثبت‌نام را ارسال کردند،  اطلاع داده می‌شود. جلسه در محل مرکز رشد برگزارشده و درباره نحوه پر کردن فرم پذیرش توضیحات کامل به متقاضیان ارائه می‌گردد.  در جلسه توجیهی فرصت پرسش و پاسخ برای حاضرین وجود داشته می‌توانند پاسخ تمام سؤالات خود را درباره فرم و فرایند پذیرش مرکز رشد دریافت نماید.

  1. تکمیل فرم پذیرش:

   فرم پذیرش مجموعه‌ای از سؤالات درباره ایده، تیم و راهبردهای شما است. تمام بخش‌های آن در جلسه توجیهی به‌طور کامل توضیح داده می‌شود. می‌توانید فرم را از اینجا دریافت کرده، آن را تکمیل نموده و با مستندات به مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت جهاد دانشگاهی تحویل دهید.

  1. رفع نواقص:

   فرم پذیرش را مدیر پذیرش مرکز رشد بررسی می‌کنند. چنانچه مواردی کامل نبود، جهت رفع نواقص به شما اطلاع می‌دهند. در غیر این صورت برای داوری ارسال می‌گردد.

  1. داوری و ارزیابی:

   مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت طرح‌ها را برحسب موضوع به سه تن از متخصصین آن حوزه جهت داوری ارجاع می‌دهد. داوران بعد از بررسی طرح مطابق با آیین‌نامه‌های مرکز امتیازات خود را اعلام می‌دارند. چنانچه طرحی بیش از ۷۵ درصد امتیاز را کسب بکند برای مصاحبه حضوری دعوت می‌شود.

 1. دعوت به مصاحبه:

  درنهایت تیم متقاضی برای دفاع حضوری از طرح به مرکز رشد فراخوانده می‌شود تا ۳۰ دقیقه درباره برای ایده، تیم و راهبردهای خود در حضور کمیته فناوری صحبت کند. چنانچه کمیته فناوری طرح را تأیید نماید، تیم برای فرایند استقرار معرفی می‌گردد.


فرم ثبت نام 
جهت شرکت در جلسه توجیهی لطفا اطلاعات زیر را ارسال نمایید:
 • در حد 2 الی 3 خط درباره مشتری، نیازش و اینکه چطور راه حل شما آنرا بهتر از دیگران رفع می کند، شرح دهید.