حمایت های مرکز رشد فناوری های نوین سلامت


فضای کاری

تأمین یک محیط کاری همراه با امکاناتی از قبیل میز، صندلی، اینترنت، اتاق جلسات، تلفن و غیره، هزینه‌هایی را بر کسب‌وکارهای نوپا تحمیل می‌کند که می‌تواند روند کاری آن‌ها را در شروع کار تا حدی دشوار سازد. در مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت این امکانات در اختیار شما قرار می‌دهیم.


مشاوره و آموزش

اغلب پژوهشگران و صاحبان ایده، درزمینه تولید فناوری‌های حوزه سلامت، افرادی توانمند هستند. ولی اغلب آن‌ها برای تبدیل ایده‌ها و دستاوردهای پژوهشی به فراورده‌های تجاری نیازمند بهره‌گیری از مشاوره و تجربیات افراد خبره درزمینه کسب‌وکار، هستند. مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت به فراخور نیاز کارگاه و دوره‌های آموزشی تخصصی تجاری‌سازی برگزار می‌کند. مربیان و مشاوران خبره را در کنارشان قرار می‌دهد.


خدمات عمومی کسب‌وکار

نیاز کسب‌وکار در امور مدیریتی، حقوقی، مالی، اعتباری، پروژه یابی و بازاریابی مسائلی است که برای رفع آن‌ها بهره‌گیری از توانمندی متخصصان ماهر لازم است. بسیاری از شرکت‌های نوپا یا به این مسئله بها نمی‌دهند یا توان تأمین هزینه‌های مربوطه‌اش را ندارند. شما می‌توانید با حداقل هزینه، از این خدمات در مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت بهره‌مند شوید.

 


تسهیلات مالی

مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت جهاد دانشگاهی خوزستان، علاوه بر امکانات و خدمات، سرمایه نقدی به‌صورت وام بدون بهره با دو سال تنفس در اختیار شما قرار می‌دهد.

 


تسهیل گری

این مرکز با انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان‌ها و نهادهای مختلف یا ارائه معرفی‌نامه امکان استفاده از خدمات آزمایشگاهی، کارگاهی و اطلاع‌رسانی را برای واحدها تسهیل می‌کند. همچنین از طریق تفاهم‌نامه‌ها فرصت حضور با تخفیف در نمایشگاه‌ها، جشنواره‌های مختلف و برخورداری از حمایت‌های قانونی (مانند وام‌های کم‌بهره، معافیت‌های مالیاتی و گمرکی) برای شرکت‌های نوپا، فراهم می‌شود.

 


نظارت

کارشناسان و مشاوران مرکز رشد، جهت حصول اطمینان از انطباق فعالیت واحدها با اهداف پیش‌بینی‌شده، آن‌ها را به‌صورت مداوم و دوره‌ای پایش می‌کنند. ارزیابی مستمر و تخصصی دستاوردها و روند رشد واحدها به تحقق هرچه بهتر ایده محوری و درستی حرکت آن‌ها از یک مرحله‌به‌مرحله کمک می‌کند.

 


هم‌افزایی

این امکان برای اعضای واحدها و شرکت‌های فناور مستقر در مرکز رشد فراهم است که به دلیل نزدیکی و مجاورت باهم، به‌راحتی از تجارب، استعدادها و منابع یکدیگر در پیشبرد اهدافشان استفاده کنند.